Salon PRINCESS

Půjčovna a prodej svatebních a společenských šatů


Jsme rodinná firma s tradicí již od roku 2004. Od počátku své existence nabízíme vyvážený sortiment svatebních a společenských šatů. Nabízíme modely jak výrazně zdobené, skládané z několika vrstev materiálů, tak modely jednoduššího střihu pro běžnější příležitosti. Většinu šatů pořizujeme pouze v jediném provedení a jedné velikosti, aby byla zaručena originalita.


V současné době nabízíme největší výběr maturitních šatů v Libereckém kraji za výhodné ceny.

Společenské a svatební šaty můžeme doplnit velkým množstvím náhrdelníků a náušnic z štrasových a jiných módních materiálů, případně kabelkou, které potrhnou krásu Vašeho modelu pro významný den. K svatebním šatům lze doplnit  závoje různé délky, rukavičky, přízdoby do vlasů v barvě šatů, zdobené myrty pro svatebčany, punčochy a podvazek (ten obdrží nevěsta od nás jako dárek zdarma). V nabídce máme šaty značek Agora, Bella, Classa, Gebi, Natali, Roksolana, Romantica, Venus Bridal, atd. a šaty dle vlastních návrhů. Vedeme i sortiment svatebních šatů větších velikostí. Šaty nabízíme v rozsahu velikostí od 34 do 52. Vybraný model je možné upravit dle potřeb zákaznice. Pro nevěstu navíc nabízíme zapůjčení libovolných šatů na převlečení v poloviční hodnotě běžného půjčovného (lze využít i pro maminku, případně svědkyni). V sortimentu nalezne také šaty pro družičky a mládence, včetně doplňků.

Samozřejmě nezapomínáme ani na pány, pro které je připraven sortiment pánských obleků v barvě bílé, šedé, černé, které lze doplnit vestou v barevném provedení dle partnerky, s francouzskou kravatou nebo motýlkem a ozdobným kapesníčkem.

Jako doplňkové služby nabízíme tisk svatebních oznámení nebo výběr snubních prstenů.  Zajistíme Vám služby profesionálního fotografa, kosmetičky nebo líčení. Tuto nabídku průběžně aktualizujeme a rozšiřujeme.
 

Fotogalerie nezobrazují náš kompletní sortiment, protože ten je průběžně doplňován a není možné vystavit nejaktuálnější modely. Galerie doplňků a dětských šatiček je pouze orientační.

 

 

 
POZOR - POZOR - POZOR
VÝBĚR A ZKOUŠKY ŠATŮ
nutné telefonické objednání

Zkoušky šatů objednávejte telefonicky v pracovní době :

Po a St        tel. 739 815 307

Út a Čt         tel. 604 788 451

Děkujeme

 

UPOZORNĚNÍ:

Při zamluvení svatebních šatů se složením zálohy je zkoušení a fotografování šatů ZDARMA + BONUSY: Sleva do dvou zlatnictví na nákup snubních prstenů, Poukaz na kosmetiku v hodnotě 1.500,- Kč – návštěva zdarma, Slevový poukaz na nácvik svatebního tance, aj.

Zkoušení BEZ ZAMLUVENÍ šatů je ZPOPLATNĚNO 300,- Kč + fotografování 200,- Kč (celkem 500,- Kč)

Poplatky se účtují předem

Veškeré platby POUZE V HOTOVOSTI

Zákazníci z Frýdlantu

Zákazníkům z Frýdlantu a
blízkého okolí umožníme
vyzvednutí a vrácení šatů
ve Frýdlantu.

TANEČNÍ

Na zapůjčení bílých a smetanových šatů na věneček nabízíme slevu ve výši 50% na půjčovné. Na barevné šaty je jednorázová sleva 1000,- Kč.

 

Zapati.jpg