Obchodní podmínky

1. Termín zapůjčení:
Šaty jsou zapůjčeny vždy o jeden až dva dny dříve než je datum použití a vrací se první pracovní den po datu zapůjčení (většinou pondělí).

2. Vrácení šatů:
Šaty i doplňky budou vráceny společně tak, jak byly vydány. Šaty se vracejí neprané a ani jinak chemicky ošetřené. Vracejí se vždy následující první pracovní den (pondělí). Nebudou-li vráceny včas, je účtováno za každý den zpoždění 100,- Kč. Záměna ramínka se účtuje 30,- Kč.

3. Kauce:
Při zapůjčení se skládá kauce ve výši 1.000,- Kč, pro luxusní šaty 2000,- Kč. Vrací se při zpětném převzetí, pokud není zapůjčená věc poškozena nebo výrazně znečištěna. Při zvýšeném znečištění se kauce vrací po vyprání a žehlení, pokud se neprokáže trvalé poškození, jinak kauce propadá.

4. Poškození šatů:
Za poškození (např. propálení, roztrhání) zapůjčené věci (šaty, závoj, aj.) propadá kauce v celé výši. V případě ztráty se platí plná výše zapůjčené věci.

5. Záloha a storno objednávky:
Záloha na svatební šaty je ve výši minimálně 3.000,- Kč, na společenské šaty ve výši minimálně 1.500,- Kč. Záloha na šaty na objednávku a svatební šaty z luxusní kolekce je ve výši 5.000,- Kč. Při zaplacení zálohy je objednávka vedena jako závazná a šaty jsou pro termín blokovány. Při zrušení objednávky před termínem vydání se složená platba nevrací.

6. Nevyzvednutí zakázky:
Při nevyzvednutí zakázky propadá celá složená platba.

7. Změna zakázky:
Veškeré změny v obsahu a termínu zakázky lze dohodnout pouze v pracovní dobu telefonicky nebo osobně. Záloha se převádí na nový výběr v plné výši.

8. Pracovní doba:
Úpravy pracovní doby jsou vyhrazeny provozovatelem, zákazník je informován na vstupních dveřích provozovny a internetu.

9. Šaty na převléknutí:
Při zapůjčení svatebních šatů lze poskytnout šaty na převlečení dle vlastního výběru v poloviční ceně běžného půjčovného. Pro svatební šaty z luxusní kolekce jsou šaty na převlečení zapůjčeny zdarma.

10. Prodej zboží:
Zboží typu: mašle na klopy svatebčanů, punčochy pro nevěstu, skřipce, sponky do vlasů a podvazek se pouze prodávají a zůstávají ve vlastnictví zákaznice.

 

Salon PRINCESS  dne 1.1.2016

 

 

 

 

Ve středu 14.2.2018 bude z důvodu přípravy šatů zavřeno. Budou obslouženy pouze objednané zákaznice na zkoušky a výdej šatů. Děkujeme za pochopení.
 
 UPOZORNĚNÍ:
Zkoušení maturitních šatů je zpoplatněno částkou 100,- Kč při zkoušení do 3 kusů modelů, při 4 a více  kusech částkou 200,- Kč. Při zamluvení se zkoušení neplatí, případně při pozdějším objednání se částka odečítá od půjčovného.
 
 
POZOR - ZKOUŠKY ŠATŮ telefonické objednání

Zkoušky šatů objednávejte telefonicky v pracovní době  od 12:00 do 18:00 hod.:

Po a St     tel. 739 815 307

Út,Čt a Pá tel. 604 788 451

Děkujeme

UPOZORNĚNÍ:

Zkoušení svatebních šatů se účtuje 300 Kč. V případě zamluvení šatů je zkoušení zdarma. K svatebním šatům poskytujeme slevové poukázky na snubní prsteny, svatební kytici a další výhody.

Zákazníci z Frýdlantu

Zákazníkům z Frýdlantu a
blízkého okolí umožníme
vyzvednutí a vrácení šatů
ve Frýdlantu.

TANEČNÍ

Na zapůjčení bílých a smetanových šatů na věneček nabízíme slevu ve výši 50% na půjčovné. Na barevné šaty je jednorázová sleva 1000,- Kč.

 

TOPlist
Zapati.jpg